Informácie o portáli Vzory-zmluv-zadarmo.sk

Na našom portáli nájdete množstvo aktualizovaných vzorov zmlúv a právnych dokumentov. Pre lepšiu orientáciu a hľadanie sú zaradené v sekciách a kategóriách podľa životnej situácie. Každý vzor zmluvy je verejne prístupný, môžete do vzoru nahliadať, tlačiť a v poslednom rade zdarma bez žiadnych poplatkov stiahnuť.

V zmysle obchodných podmienok však prevádzkovateľ zakazuje ďalšie šírenie obsahu zverejneného na portáli vzory-zmluv-zadarmo.sk za účelom predaja a inej distribúcie.

Portál, ktorý slúži Vašim potrebám

Desiatky vzorov zmlúv a dokumentov zatriedených podľa jednotlivých druhov a tém do skupín a kategórií, z ktorých každá obsahuje tie najdôležitejšie zmluvy.

Hoci sa na portáli www.vzory-zmluv-zadarmo.sk nachádza veľké množstvo kvalitne vytvorených vzorov zmlúv a tieto sa stále rozširujú, samozrejme je možné, že nastane aj situácia, že svoj požadovaný vzor nenájdete. Buď je obzvlášť špecifický alebo sa ešte len „nedostal na radu“. Aj pre tento prípad však existuje ľahké a rýchle riešenie.

Ak ste požadovaný vzor pri vyhľadávaní na našom portáli nenašli, postačí ak v ďalšom kroku vpíšete názov zmluvy, ktorú potrebujete, do kolónky a odošlete našim pracovníkom. Tí daný vzor nájdu alebo vytvoria a zverejnia ho na portáli. Postarajú sa tak o to, aby ste si už pri najbližšom vyhľadávaní svoj vzor zmluvy našli, mohli ho stiahnuť a použiť pre svoje potreby. Plníme tak Vaše želanie na počkanie.

Ďalšou službou, ktorú portál www.vzory-zmluv-zadarmo.sk okrem samotných vzorov zmlúv ponúka, je možnosť publikovania vlastného vzoru na stránke. Je vhodná, ak sa chce tvorca zmluvy podeliť a poskytnúť túto aj pre iných užívateľov prostredníctvom nášho portálu.

A samozrejme pre neustále zlepšovanie našich služieb sú na stránke uvedené štatistické údaje o jej využívaní. Ako spätná väzba slúži anketa o spokojnosti s činnosťou a prevádzkou portálu, na základe ktorej budeme pokračovať v zdokonaľovaní našich služieb.

Kliknite preto na portál www.vzory-zmluv-zadarmo.sk a nájdite si najširšiu databázu vzorov zmlúv zadarmo na stiahnutie a Vaša online právna poradňa Vám bude k dispozícii kedykoľvek budete potrebovať.

O prevádzkovateľovi portálu

Obchodné meno: Netfinancie, s.r.o.
Sídlo spoločnosti: Radničné námestie č.1, 902 01 Pezinok
IČO: 36 653 322
Spoločnosť zapísaná v OR Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka číslo 41467/B
Vedenie spoločnosti: Mgr. Vladimír Cvik, konateľ a výkonný riaditeľ
Email: info@netfinancie.sk

Dr. Milan Ficek - Právna poradňa