Poistenie zodpovednosti zamestnanca

Poistenie zodpovednosti zamestnanca za výhodnú cenu môžete mať aj vy!

Poistenie zamestnanca v spolupráci s Netfinancie s.r.o.

Najvýhodnejšie poistenie zodpovednosti zamestnanca cez online kalkulačku

Zodpovednosť je jednou z vlastností, ktorú zamestnávateľ v práci určite ocení. Má tak predpoklad, že jeho pracovník bude pracovať zodpovedne a svedomito. Každý zamestnávateľ si je však vedomý, že môže prísť k poškodeniu alebo zničeniu jeho majetku. V takom prípade mu potom nezostane nič iné, ako vymáhať túto náhradu škody od svojho zamestnanca. Vtedy sa môže stať, že pracovník je nútený zaplatiť mnohonásobne viac, ako vlastne zarobí. Aj pre takýto prípad sa však zamestnanec môže chrániť.

Slúži na to poistenie zodpovednosti zamestnanca.

Ide o poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone povolania, ktorú zamestnanec spôsobil svojmu zamestnávateľovi neúmyselným porušením pracovných povinností.

V praxi to znamená asi to, že ak ako zamestnanec nesiete zodpovednosť za zverené veci alebo majetok zamestnávateľa, máte povinnosť v prípade poškodenia alebo zničenia túto vec či majetok nahradiť. Ak si však uzavriete poistenie zodpovednosti zamestnanca, ste od takejto náhrady ušetrený.

Najvýhodnejšie poistenie zodpovednosti zamestnanca cez online kalkulačku

Poistenie zodpovednosti zamestnanca totiž kryje škody až do výšky 4-násobku vášho priemerného mesačného zárobku. Zároveň vás chráni ako zamestnanca pred neúmyselnou škodou a škodou spôsobenou z nedbanlivosti a kryje aj škody spôsobené riadením služobného vozidla a vodičov z povolania. Nemusíte sa tak obávať, že ak jazdíte služobným automobilom a príde k jeho poškodeniu, budete túto nemalú finančnú hodnotu hradiť z vlastného vrecka. Naopak, zariadi to za vás poisťovňa, v ktorej máte uzatvorené poistenie zodpovednosti zamestnanca. Jeho uzatvorenie je tak jedine výhodné.

Aby ste však ani v tomto prípade neplatili to, čo nemusíte a zbytočne niečo navyše, ponúkame služby kalkulačky od Netfinancie.sk. Táto porovnávacia kalkulačka vám po zadaní potrebných údajov vyberie najlacnejšiu a najvýhodnejšiu ponuku šitú priamo na vás. Získate tak najnižšie poistné v rámci všetkých poisťovní. To však neznamená, že nebude kvalitné. V tomto prípade totiž neplatí, že „za málo peňazí, býva málo muziky“. Práve naopak, vaše požiadavky zostávajú, iba cena môže klesať. Poisťovne ponúkajú totiž rôzne zľavy a benefity v rámci svojich produktov, a preto si treba vybrať tú najlepšiu. O to sa postará práve online kalkulačka pre zistenie, aké poistenie zodpovednosti zamestnanca je momentálne pre vás najvýhodnejšie.

Preto pracujte zodpovedne a zvoľte si za svojho spolupracovníka poistenie zodpovednosti zamestnanca.