Cestovné poistenie

Uzatvorte si cestovné poistenie online za najlepšiu cenu!

Cestovné poistenie prostredníctvom Netfinancie.sk

Najvýhodnejšie cestovné poistenie si môžete vypočítať a uzatvoriť online

Mať pred sebou glóbus či mapu a môcť len prstom ukázať a ísť.

Sen mnohých, zvlášť zanietených cestovateľov. Ak vám v tom nebráni nedostatok finančných prostriedkov, nie je nič jednoduchšie. Všetko ostatné sa dá zariadiť pomerne rýchlo. A keďže je v dnešnej pretechnizovanej dobe už skoro každý a každá služba online, aj cestovné poistenie je rýchlou záležitosťou. Tí, ktorí cestovanie risknú aj bez poistenia, síce ušetria istú sumu a trochu času, nesú si však so sebou celé riziko pre prípad úrazu či inej nehody.

Tým ostatným, ktorí nič nenechávajú na náhodu, odporúčame využiť služby kalkulačky, vďaka ktorej si zistia, kde sa im cestovné poistenie uzatvoriť oplatí. Prečo totiž platiť za rovnaké služby vyššie ceny, keď netreba?

Cestovné poistenie vám môže kryť aj stratenú batožinu a iné riziká

Cestovné poistenie ako také nezahŕňa len poistenie liečebných nákladov, ale poskytuje aj poistné krytia ako je úrazové poistenie, poistenie zodpovednosti za škodu, poistenie batožiny a vecí osobnej potreby, poistenie storna zájazdu, leteniek, ubytovania, poistenie pre privolania opatrovníka, pripoistenie športových aktivít a iné. Samozrejme, nie je nutné zadávať si všetky tieto poistenia, zväčša ide o pripoistenia, ktoré sú dobrovoľné.

Klient si sám zvolí, ktoré poistenie sa ho v rámci cestovného poistenia týka a ktoré vie využiť. Je predsa zbytočné, aby mal cestovné poistenie aj pre prípad hôr, hoci ide na dovolenku k moru. Kalkulačka je preto zostavená tak, aby vedela individuálne zhodnotiť požiadavky klienta a vybrať mu to najvýhodnejšie cestovné poistenie, avšak so všetkými požiadavkami klienta. A s mnohými zľavami a bonusmi.

Určite si tak bude môcť naplno užívať svoju cestu a nebude musieť rozmýšľať nad tým, koľko by ho v zahraničí stálo čo len malé ošetrenie u lekára. Pretože je všeobecne známe, že ceny nášho zdravotníctva sa s tým zahraničným porovnávať ani nedajú. Čo u nás stojí pár eur, v zahraničí možno aj desaťkrát toľko. A obzvlášť návštevy u zubára sú finančne náročné záležitosti. Ak potom porovnáme výšku poistného za cestovné poistenie, je výška takéhoto ošetrenia určite niekoľkonásobne vyššia.

Neváhajte preto, uzatvorte si cestovné poistenie online a cestujte po svete bez obáv.